Lokalizacja Osiedle Przylesie

Zamieszkaj w Kotlinie Jeleniogórskiej

Lokalizacja osiedla jest niezwykle urokliwa, zapewnia ciszę, spokój, a także poczucie prywatności. Okolice Karkonskiego Parku Narodowego to idealne miejsce do całorocznej turystyki dla aktywnych.

Ogromnym plusem jest niezliczona ilość atrakcji dostępnych w okolicy. Termy Cieplickie, Zamek Chojnik, Szrenica, Śnieżka, Wielki Szyszak, Park Miniatur, trasy rowerowe, szlaki turystyczne, a także wiele innych, sprawią że każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie.

Warto również wspomnieć o bliskiej odległości ośrodków turystycznych takich jak: Karpacz, Przesieka, Szklarska Poręba.

19 km
Karpacz
Jedno z najbardziej znanych miast turystycznych w rejonie Dolnego Śląska. Karpacz to doskonałe miejsce dla miłośników zwiedzania, pieszych wędrówek oraz narciarstwa. Do głównych atrakcji Karpacza nalezą: Śnieżka, Świątynia Wang, Dziki Wodospad, Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki.
10 km
Pasmo Rowerowe Olbrzymy
Trasy rowerowe przeznaczone dla kolarzy górskich, poprowadzone przez malownicze Karkonosze. Łączna długość tras to ponad 70 km. Odcinki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności, dlatego przed wyjazdem na szlak warto zapoznać się z jego charakterystyką.
20 km
Szklarska Poręba
Malowniczo położona, niewielka miejscowość pomiędzy górami Izerskimi, a Karkonoszami. Słynie z wielu tras narciarskich, tras biegowych, szlaków turystycznych i rowerowych. Najbardziej znanymi atrakcjami turystycznymi w Szklarskiej Porębie są: Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarski, Śnieżne Kotły, Szrenica.
20 km
Śnieżka
Najwyższy szczyt Karkonoszy i zarazem całych Sudetów. Jego oficjalna wysokość bezwzględna to 1602 m n.p.m. Śnieżka jest miejscem odwiedzin turystów z całego świata. Na szczyt prowadzi wiele szlaków o różnych poziomach trudności. Klimat Śnieżki można określić jako zbliżony do tego panującego za kołem podbiegunowym.
4,5 km
Tężnia Cieplice
Tężnia solankowa ma dobroczynny wpływ na zdrowie całego organizmu. Parująca solanka powoduje, że wokół tężni tworzy się unikalny mikroklimat, bogaty w jod, a także pierwiastki takie jak: brom, wapń, magnez, potas, żelazo oraz sód.
10 km
Zamek Chojnik
Do zamku wiodą dwa urokliwe szlaki turystyczne – trudny czarny i rekreacyjny czerwony. Już sama wspinaczka pod mury warowni stanowi atrakcję samą w sobie. Widok z zamkowej wieży należy do najpiękniejszych w całej kotlinie jeleniogórskiej.
4,5 km
Termy Cieplickie
Park wodny i baseny termalne. Kompleks składa się z basenów sportowych, basenów rekreacyjnych, basenów termalnych, strefy SPA, strefy zajęć fitness. Mnogość atrakcji powoduje, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie ulubioną aktywność dla siebie.
background

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane kontaktowe
tel. 698 770 977
info@eca-invest.pl
 
tel.

    Akceptuję politykę prywatności