Dla klienta

Poznaj nas bliżej

Najczęsciej zadawane pytania
W jaki sposób można dokonać rezerwacji?
arrow down
Bezpłatnej, kilkudniowej rezerwacji można dokonać telefonicznie, kontaktując się z naszym biurem sprzedaży, pod numerem 71 307 11 56. Nie podpisujemy umów rezerwacyjnych. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie zawieramy standardową umowę deweloperską. W przypadku odstąpienia od umowy deweloperskiej tracą Państwo zadatek w wysokości 10% wartości nieruchomości.
Jaki jest standard deweloperski?
arrow down
Standard deweloperski znajdą Państwo na podstronie - Osiedle Przylesie. W celu otrzymania dodatkowych materiałów prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży tel. 71 307 11 56, adres e-mail: info@eca-invest.pl
Czy są jakieś dodatkowe koszty związane z zakupem?
arrow down
Cena nieruchomości podana w ofercie jest ceną brutto, zawierającą podatek VAT. Jedynymi dodatkowymi kosztami, są koszty notarialne. Przy podpisywaniu umowy deweloperskiej koszty dzielone są po połowie między kupującego i sprzedającego. Natomiast za zawarcie umowy ostatecznej, przenoszącej własność, w całości płaci kupujący.
Czy można dokonać zmian w projekcie?
arrow down
Nasze projekty są starannie przemyślane i rozplanowane, więc co do zasady nie wprowadzamy w nich zmian.
Gdzie mogę znaleźć plany zagospodarowania przestrzennego okolicy?
arrow down
Aktualne plany zagospodarowania znajdują się na stronie www.plany.jeleniagora.pl
Kiedy można obejrzeć nieruchomość?
arrow down
Wejście na teren budowy jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny spotkania, w obecności osób uprawnionych.

Bonusy dla Klientów

W ramach zakupu nieruchomości przewidzieliśmy dodatkowe profity. Rabat na zakupy, czy konsultacja z architektem wnętrz z pewnością okażą się dla Państwa pomocne. Mamy nadzieję, że dzięki nim urządzana przestrzeń nabierze wyjątkowego charakteru.

10% na zakupy Leroy Merlin

Dla naszych klientów mamy specjalny rabat -10% na zakupy, który można zrealizować w LEROY MERLIN JELENIA GÓRA, przy ul. Legnickiej 3. Dobrze jest kupować więcej za mniej!


Etap wykończenia domu jest zwykle bardzo kosztowny. Zakup takich produktów jak np. płytki, armatura, meble, ceramika, drzwi wewnętrzne, elementy dekoracyjne itp. mogą znacząco wpłynąć na domowy budżet. Postanowiliśmy przekazać Państwu 10% bon na zakupy w jednym z najbardziej popularnych sklepów budowlanych w Polsce.

Benefits image
Benefits image

Konsultacja z architektem wnętrz

Warto skonfrontować swój pomysł na wnętrze z kompetentną w tej dziedzice osobą. Postanowiliśmy zapewnić Państwu bezpłatną konsultację z architektem wnętrz. Projektant w trakcie spotkania naszkicuje wizję, zaproponuje konkretne rozwiązania, rozwieje pojawiające się wątpliwości. A jeśli nie będą mieli Państwo pomysłu na wnętrze, zainspiruje i podpowie gdzie szukać sprawdzonych informacji.

Konsultacja może zapobiec pojawieniu się błędów w początkowej fazie ustalania koncepcji.

background

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane kontaktowe
tel. 698 770 977
info@eca-invest.pl
 
tel.

    Akceptuję politykę prywatności