Deweloper

Poznaj nas bliżej

ogo-yellow-small.svg

Doświadczony deweloper
Eca Invest

OfferImage.png
Budowanie to nasza pasja. Od 10 lat pod marką ECA DESIGN zajmujemy się projektowaniem oraz budową domów, na terenie województwa dolnośląskiego.

Zdobyte w ten sposób doświadczenie postanowiliśmy przenieść na rynek deweloperski, i tak oto powstała spółka ECA INVEST. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej ECA DESIGN oraz zapoznania się z naszymi realizacjami.

Doświadczenie

icon
50
zrealizowanych
inwestycji
icon
10 lat
w branży
icon
5 lat
gwarancji
icon
12
domów w realizacji
icon
6
osób w zespole

Koncepcja tworzenia

Tworząc projekty domów zależy nam na tym, żeby układ pomieszczeń oraz przestrzeń do życia były jak najbardziej optymalne. Staramy się również zadbać o odpowiednie wkomponowanie bryły budynku w zastaną architekturę krajobrazu.

Proces wyboru działki pod budowę inwestycji nie należy do najłatwiejszych. Bardzo często przez wiele miesięcy szukamy gruntu, który spełni szereg wymagań, świadczących o dobrze rozbudowanej infrastrukturze: społecznej, technicznej i transportowej.

Kooperując z wieloma dostawcami materiałów mamy świetne rozeznanie z czego budować, aby dom był ekonomiczny, ekologiczny i trwały.

Benefits image
Misja firmy
plus.svg
Naszą misją jest budowanie osiedli, na których sami chcielibyśmy zamieszkać. Bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest dla każdego, posiadanie wymarzonego miejsca na ziemi. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować im inwestycje w jak najlepszej lokalizacji, standardzie wykonania oraz cenie.
Zespół i kompetencje
plus.svg
Zespół firmy stanowią doświadczeni inżynierowie i kierownicy budowy. Działamy kierując się zasadami wiedzy technicznej i przestrzegając wszystkich wymogów prawnych.
Doświadczenie
plus.svg
Jesteśmy deweloperem, który posiada długoletni staż w branży budowlanej. Na przestrzeni lat projektowaliśmy, wykonywaliśmy, nadzorowaliśmy wiele różnych inwestycji.
Wizja firmy
plus.svg
Dokładamy wszelkich starań, żeby uzyskać miano najsolidniejszego dewelopera w regionie. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną zakończoną z sukcesem inwestycją będziemy udowadniać, że wartości jakimi się kierujemy to nie tylko pusto brzmiące frazesy, ale rzetelnie realizowane obietnice.

Realizacje

Osiedle Przylesie

location-icon.svg ul. Graniczna, 58-560 Jelenia Góra

Osiedle Podgórze

location-icon.svg ul. Skalna, 58-500 Jelenia Góra
background

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane kontaktowe
tel. 698 770 977
info@eca-invest.pl
 
tel.

    Akceptuję politykę prywatności