banner

Osiedle Przylesie – Jelenia Góra

Kameralne osiedle 12 domów w zabudowie bliżniaczej o pow. 100,65 m2.

Start budowy:
I kwartał 2022

Osiedle Przylesie – mieszkaj i żyj komfortowo. Funkcjonalny dom w atrakcyjnej okolicy.

Inwestycja składa się z 12 budynków w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych przy ul. Granicznej w Jeleniej Górze. Dedykujemy ją osobom, które chcą mieszkać blisko natury nie tracąc przy tym łączności z centrum miasta. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas wolny, korzystając z sąsiedztwa lasów, gór i zbiorników wodnych.

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię ARCHIMODUS, generalnym wykonawstwem zajmie się spółka ECA DESIGN GW.

icon
12 domów
w sprzedaży
icon
100,65 m2
metraż domów
icon
od 380 m2
pow. działki
icon
od 7.650 zł/m2
atrakcyjna cena
icon
Park Narodowy
19 km do Karpacza
icon
Ogrzewanie gazowe - podłogowe
icon
Kanalizacja miejska
icon
Elektryczne rolety
zewnętrzne
icon
Taras i przestronny
ogród
icon
Miejsca
parkingowe
icon
Nowoczesny projekt
architektoniczny
icon
Doskonała
lokalizacja
icon
Sprawdzone
technologie

Oferta

Wybierz dom z wizualizacji poniżej

Cena:
Powierzchnia domu:
Powierzchnia działki:
Lista domów (Wszystkie)
Znaleźliśmy dla Ciebie 12 z 12 domów
Sortuj po
1A
Numer 1A
Pow. domu: 100,65 I Pow. działki: ok. 383 m2

Pow. parteru: 48,80
Pow. piętra: 51,85
Rodzaj zabudowy: Piętrowy, bliźniaczy
Miejsce parkingowe: 2
sprzedane
1B
Numer 1B
Pow. domu: 100,65 I Pow. działki: ok. 381 m2

Pow. parteru: 48,80
Pow. piętra: 51,85
Rodzaj zabudowy: Piętrowy, bliźniaczy
Miejsce parkingowe: 2
sprzedane
2A
Numer 2A
Pow. domu: 100,65 I Pow. działki: ok. 381 m2

Pow. parteru: 48,80
Pow. piętra: 51,85
Rodzaj zabudowy: Piętrowy, bliźniaczy
Miejsce parkingowe: 2
sprzedane

Lokalizacja Osiedle Przylesie

Zamieszkaj w Kotlinie Jeleniogórskiej

Lokalizacja osiedla jest niezwykle urokliwa, zapewnia ciszę, spokój, a także poczucie prywatności. Okolice Karkonoskiego Parku Narodowego to idealne miejsce do całorocznej turystyki dla aktywnych.

Ogromnym plusem jest niezliczona ilość atrakcji dostępnych w okolicy. Termy Cieplickie, Zamek Chojnik, Szrenica, Śnieżka, Wielki Szyszak, Park Miniatur, trasy rowerowe, szlaki turystyczne, a także wiele innych, sprawią że każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie.

Warto również wspomnieć o bliskiej odległości ośrodków turystycznych takich jak: Karpacz, Przesieka, Szklarska Poręba.

19 km
Karpacz
Jedno z najbardziej znanych miast turystycznych w rejonie Dolnego Śląska. Karpacz to doskonałe miejsce dla miłośników zwiedzania, pieszych wędrówek oraz narciarstwa. Do głównych atrakcji Karpacza nalezą: Śnieżka, Świątynia Wang, Dziki Wodospad, Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki.
10 km
Pasmo Rowerowe Olbrzymy
Trasy rowerowe przeznaczone dla kolarzy górskich, poprowadzone przez malownicze Karkonosze. Łączna długość tras to ponad 70 km. Odcinki charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności, dlatego przed wyjazdem na szlak warto zapoznać się z jego charakterystyką.
20 km
Szklarska Poręba
Malowniczo położona, niewielka miejscowość pomiędzy górami Izerskimi, a Karkonoszami. Słynie z wielu tras narciarskich, tras biegowych, szlaków turystycznych i rowerowych. Najbardziej znanymi atrakcjami turystycznymi w Szklarskiej Porębie są: Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarski, Śnieżne Kotły, Szrenica.
20 km
Śnieżka
Najwyższy szczyt Karkonoszy i zarazem całych Sudetów. Jego oficjalna wysokość bezwzględna to 1602 m n.p.m. Śnieżka jest miejscem odwiedzin turystów z całego świata. Na szczyt prowadzi wiele szlaków o różnych poziomach trudności. Klimat Śnieżki można określić jako zbliżony do tego panującego za kołem podbiegunowym.
4,5 km
Tężnia Cieplice
Tężnia solankowa ma dobroczynny wpływ na zdrowie całego organizmu. Parująca solanka powoduje, że wokół tężni tworzy się unikalny mikroklimat, bogaty w jod, a także pierwiastki takie jak: brom, wapń, magnez, potas, żelazo oraz sód.
10 km
Zamek Chojnik
Do zamku wiodą dwa urokliwe szlaki turystyczne – trudny czarny i rekreacyjny czerwony. Już sama wspinaczka pod mury warowni stanowi atrakcję samą w sobie. Widok z zamkowej wieży należy do najpiękniejszych w całej kotlinie jeleniogórskiej.
4,5 km
Termy Cieplickie
Park wodny i baseny termalne. Kompleks składa się z basenów sportowych, basenów rekreacyjnych, basenów termalnych, strefy SPA, strefy zajęć fitness. Mnogość atrakcji powoduje, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie ulubioną aktywność dla siebie.

Poznaj budynek

100,65 m2
  • 5 pokoi
  • Garderoba
  • Miejce na auto
  • Ogród

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię ARCHIMODUS, generalnym wykonawstwem zajmie się spółka ECA DESIGN GW.

Dom o powierzchni 100,65 m2, został zaprojektowany tak, aby spełniać wszystkie wymogi funkcjonalności i dobrego designu.

Parter składa się z wiatrołapu, łazienki, spiżarni/ pomieszczenia gospodarczego, pokoju gościnnego oraz przestronnego salonu łączonego z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, garderoba oraz łazienka.

Materiały
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne: Bloczki SILPRO U24L

Ściany działowe: Bloczki SILPRO U12L

Strop nad parterem: TERIVA

Pokrycie dachu: Dachówka cementowa w kolorze czarnym

Stolarka okienna PCV + pakiety trzyszybowe

Drzwi wejściowe stalowe z naświetlem typu “lustro weneckie”.

Ocieplenie budynku styropianem wraz z wykonaniem warstwy siatki na kleju oraz tynków silikonowo-silikatowych.
Ogrzewanie
Kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania + zasobnik wody

Ogrzewanie podłogowe w całym domu (w łazienkach grzejniki drabinkowe zasilane bezpośrednio z ogrzewania podłogowego + dodatkowe gniazdo elektryczne do zamontowania grzałki)
Ogród i zagospodarowanie
Podjazd, chodniki oraz utwardzenie pod miejsce składowania odpadów z kostki betonowej.

Taras z kostki betonowej.

Ogrodzenie panelowe wzdłuż granic działki, za wyjątkiem frontu budynku. Teren zielony wyrównany, przygotowany do wysiewu trawy.
Przyłącza techniczne
Przyłącze gazowe od skrzynki gazowej do budynku wraz z montażem skrzynki zaworowej na elewacji budynku.Przyłącze wodociągowe.

Przyłącze energetyczne o mocy 12kW. Przyłącze kanalizacji sanitarnej. Kanalizacja deszczowa z rozsączeniem na terenie działki.

Bonusy dla Klientów

W ramach zakupu nieruchomości przewidzieliśmy dla Państwa dodatkowe profity. Mamy nadzieję, że dzięki nim będą Państwo mogli w jeszcze szybszym tempie wprowadzić się do swojego nowego domu.

10% na zakupy Leroy Merlin

Dla naszych klientów mamy specjalny rabat -10% na zakupy, który można zrealizować w LEROY MERLIN JELENIA GÓRA, przy ul. Legnickiej 3. Dobrze jest kupować więcej za mniej! Etap wykończenia domu jest zwykle bardzo kosztowny. Zakup takich produktów jak np. płytki, armatura, meble, ceramika, drzwi wewnętrzne, elementy dekoracyjne itp. mogą znacząco wpłynąć na domowy budżet.

Postanowiliśmy przekazać Państwu 10% bon na zakupy w jednym z najbardziej popularnych sklepów budowlanych w Polsce.

Benefits image
Benefits image

Konsultacja z architektem wnętrz

Warto skonfrontować swój pomysł na wnętrze z kompetentną w tej dziedzice osobą. Postanowiliśmy zapewnić Państwu bezpłatną konsultację z architektem wnętrz. Projektant w trakcie spotkania naszkicuje wizję, zaproponuje konkretne rozwiązania, rozwieje pojawiające się wątpliwości. A jeśli nie będą mieli Państwo pomysłu na wnętrze, zainspiruje i podpowie gdzie szukać sprawdzonych informacji.

Konsultacja może zapobiec pojawieniu się błędów w początkowej fazie ustalania koncepcji.

background

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane kontaktowe
tel. 698 770 977
info@eca-invest.pl
 
tel.

    Akceptuję politykę prywatności