Lista inwestycji

Znajdź wymarzony dom lub mieszkanie

W trakcie
Benefits image

Bracka

location-icon.svg ul. Bracka/Długa, 68-100 Żagań
home.svg Budynek usługowo – mieszkalny

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Brackiej i ulicy Długiej, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku w Żaganiu. Jest to przestrzeń funkcjonująca jako centrum średniowiecznego miasta, co niewątpliwie jest jej ogromnym atutem. Pięciokondygnacyjny budynek na rzucie w kształcie litery L oferuje 41 mieszkań (w tym mieszkania dwupoziomowe) oraz 2 lokale usługowe w części parterowej.


W sprzedaży

Osiedle Przylesie

location-icon.svg ul. Graniczna, 58-560 Jelenia Góra
home.svg Osiedle 12 domów w zabudowie bliźniaczej / 100,65 m2

Inwestycja składa się z 12 budynków w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych przy ul. Granicznej w Jeleniej Górze. Dedykujemy ją osobom, które chcą mieszkać blisko natury nie tracąc przy tym łączności z centrum miasta. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać czas wolny, korzystając z sąsiedztwa lasów, gór i zbiorników wodnych.


Sprzedane

Osiedle Podgórze

location-icon.svg ul. Skalna, 58-500 Jelenia Góra
home.svg Osiedle 4 domów jednorodzinnych / 139,77 m2

W 2020 roku rozpoczęliśmy realizację projektu deweloperskiego pod nazwą “Osiedle Podgórze”. Inwestycja składa się z czterech budynków jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Skalnej w Jeleniej Górze (boczna ul. Podgórze). Lokalizacja nie jest przypadkowa – inwestycja graniczy bezpośrednio ze Wzgórzem Partyzantów (do którego ma bezpośredni dostęp) oraz licznymi łąkami i terenami zielonymi.

logo yellow

Inwestycje deweloperskie Eca Invest

Nasze inwestycje wyróżniają się starannością, wysokim standardem wykonania oraz doskonałą lokalizacją. Dbamy o to żeby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Za każdym razem zadajemy sobie pytanie, jak wyglądałaby idealna przestrzeń w, której chcielibyśmy zamieszkać. Jeśli są Państwo zainteresowani sprawdzeniem na jakim etapie jest dana budowa, prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży.

Umówimy termin i godzinę spotkania.

investment-top.png
investment-bottom.png
10
Lat doświadczenia
w branży budowlanej
background

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane kontaktowe
tel. 698 770 977
info@eca-invest.pl
 
tel.

    Akceptuję politykę prywatności